Регистрация абитуриентов на второе высшее образование


AVN






Список аспирантов

1- курстан 2-курска көчүрүлүүчү сырттан окуу формасында окуган аспиранттардын тизмеси:
    1. Атамбекова Айгерим Кенжебековна
    2. Муратбекова Анаргул Муратбековна 
    3. Маматаева Чыныгул Садырбековна
    4. Момунжанов Сейиткасым
    5. Каратаева Бактыкан Кубатбековна
    6. Кыбыраева Мейликан Оморовна
    7. Мусакулова Назгул
    8. Кубанычбеков Эрнист Кубанычбекович
    9. Абдыкаров Панарбек Муратбекович
    10. Турдубаев Эсенбек Каныбекович
    11. Досалиева Мунайым Молдалиевна
    12. Атабеков Теңирберди Шаирбекович
    13. Орунбеков Сайдимурат Сайтмаматович
    14. Жээналиева Гулнара Маратовна
    15. Токтомамбетова Кыял Кубанычбековна
    16. Кенешбек кызы Динара
    17. Ызабеков Ырысбек Темирбекович
    18. Абдыбекова Жумагул Андашбековна
    19. Бакытбеков Аскербек Бакытбекович
    20. Мамытов Берик Маматович
    21. Иманкулов Маратбек Абдулахашимжанович
    22. Орунбаева Венера Калдаровна

 

2- курстан 3-курска көчүрүлүүчү сырттан окуу формасында окуган аспиранттардын тизмеси:

    1. Досалиева Канышай Абдумуталиповна
    2. Каримшер кызы Перизат
    3. Кожоназарова Ырысгүл
    4. Козукеева Айгерим Түгөлбаевна
    5. Көчкөнбаев Сыргак Абасбекович
    6. Кубанычбекова Барчынай Кубанычбековна
    7. Максатбекова Айпери Максатбековна
    8. Мурзакметов Таалай Турдумаматович
    9. Мырзабекова Айзада Ыманалыевна
    10. Баймуратов Мелис Жайлообекович
    11. Сопукулова Айкөкүл Абдыракмановна
    12. Сулайманова Зина Дадабаевна

 

3- курстан 4-курска көчүрүлүүчү сырттан окуу формасында окуган аспиранттардын тизмеси:

    1. Каленбекова Гулбарчын Тайырбековна
    2. Күзөбаев Нурис Жаныбекович
    3. Оморова Алтынай Адыловна
    4. Тажибаева Нурзаада Муратбековна

 

4- курстан 5-курска көчүрүлүүчү изденүүчүлөрдүн тизмеси:

    1. Абдрашева Умида Абдалимовна 
    2. Абдыкаарова Базаргуль Гуламгапаровна 
    3. Акматова Анара Толкунбековна 
    4. Жунусова Нуржамал Тургунбаевна  
    5. Жүндүбаев Дамир
    6. Калаева Гулум Садыбакасовна 
    7. Нурматова  Гулшайыр  Мамбетовна 
    8. Таштанов Медербек Каримбекович
    9. Орозова Чыныгуль Самидиновна
    10. Торомаматова Миргул Мыктарбековна
    11. Тургунбаева Джамиля Мамазакировна
    12. Темирбаева Гүлзат 
    13. Эргешова Тамара Абдивалиевна 
    14.  Матанов Шералы Маматжанович 


Аткарган: Г.А.Абдразакова